System Plugin 3.9.8 - en to pl translation catalogue (140 entries)

en: Managed WordPress
pl: Zarządzany system WordPress

en: Flush Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Connection Management
pl: Zarządzanie połączeniem

en: WooCommerce Extensions
pl: Rozszerzenia WooCommerce

en: Install the Classic Editor
pl: Zainstaluj wtyczkę Classic Editor

en: Activate Plugin
pl: Aktywuj wtyczkę

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Welcome to WordPress&nbsp;%s
pl: Witamy w systemie WordPress&nbsp;%s

en: Thank you for updating to the latest version! WordPress %s introduces a robust new content creation experience.
pl: Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji! WordPress %s wprowadza nowe, zaawansowane funkcje tworzenia zawartości witryny.

en: Say Hello to the New Editor
pl: Poznaj nowy edytor

en: You&#8217;ve successfully upgraded to WordPress 5.0! We’ve made some big changes to the editor. Our new block-based editor is the first step toward an exciting new future with a streamlined editing experience across your site. You’ll have more flexibility with how content is displayed, whether you are building your first site, revamping your blog, or write code for a living.
pl: Pomyślnie zaktualizowano do systemu WordPress 5.0! Wprowadziliśmy poważne zmiany w edytorze. Nasz oparty na blokach edytor stanowi pierwszy krok w stronę nowej, ekscytującej przyszłości, umożliwiając uproszczoną edycję całej witryny. Niezależnie od tego, czy tworzysz pierwszą witrynę, modernizujesz swojego bloga lub zarabiasz na życie kodowaniem, zyskasz większą elastyczność w zakresie sposobu wyświetlania zawartości.

en: Build your first post
pl: Utwórz swój pierwszy wpis

en: Keep it Classic
pl: Zachowaj wersję klasyczną

en: Prefer to stick with the familiar Classic Editor? No problem! Support for the Classic Editor plugin will remain in WordPress through 2021.
pl: Wolisz się trzymać znajomego edytora Classic Editor? Żaden problem! Obsługa wtyczki Classic Editor pozostanie dostępna w WordPressie aż do 2021 roku.

en: Note to users of assistive technology: if you experience usability issues with the block editor, we recommend you continue to use the Classic Editor.
pl: Uwaga dla użytkowników technologii pomocniczej: jeśli wystąpią problemy z korzystaniem z edytora Block Editor, zalecamy pozostanie przy edytorze Classic Editor.

en: File editing enabled
pl: Edytowanie plików włączone

en: File editing is not enabled on this site.
pl: Edytowanie plików jest wyłączone w tej witrynie.

en: File Editor
pl: Edytor plików

en: For your security, the WordPress file editor is disabled by default.
pl: Ze względów bezpieczeństwa edytor plików WordPress jest domyślnie wyłączony.

en: Learn More
pl: Więcej informacji

en: If you enable file editing all plugin and theme files on the server will become editable.
pl: Jeśli włączysz możliwość edycji plików, wszystkie pliki wtyczek i motywów na serwerze będą dostępne do edycji.

en: I understand the risks involved with enabling this feature
pl: Rozumiem zagrożenia związane z włączeniem tej funkcji

en: Enable File Editing
pl: Włącz możliwość edycji plików

en: Success
pl: Udało się

en: FAQ &amp; Support
pl: Najczęstsze pytania i pomoc techniczna

en: Are you sure? This cannot be undone.
pl: Na pewno? Nie można wykonać takiej operacji.

en: Good news!
pl: Dobre wieści!

en: You can now access <strong>Flush Cache</strong> and other links directly from the admin bar using your desktop or mobile device.
pl: Masz teraz dostęp do polecenia <strong>Wyczyść pamięć podręczną</strong> i innych łączy bezpośrednio z paska administratora na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

en: GoDaddy Themes
pl: Motywy GoDaddy

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Error Installing Theme
pl: Błąd instalacji motywu

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Live Preview
pl: Podgląd na żywo

en: Theme Install
pl: Instalacja motywu

en: Install %s
pl: Zainstaluj %s

en: Install
pl: Zainstaluj

en: View Demo
pl: Obejrzyj demonstrację

en: By GoDaddy
pl: Autor: GoDaddy

en: Here is a list of free WooCommerce extensions that come with your site. Install the ones you would like to use.
pl: Oto lista darmowych rozszerzeń WooCommerce dostępnych na stronie. Zainstaluj te, których chcesz używać.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Connect to WordPress.com
pl: Połącz się z WordPress.com

note: translators: Anchor tag link to WordPress.com authentication URL
en: To give you the benefits of the premium WooCommerce features, we need to connect to a WordPress.com account. %s.
pl: Jeśli chcesz korzystać z funkcji premium WooCommerce, musisz połączyć się z kontem WordPress.com. %s.

en: Sign in/Sign up
pl: Zaloguj się/Zarejestruj się

note: translators: 1. Admin email address. 2. Link to WordPress.com authentication page.
en: Looks like you already have a WordPress account with %1$s. %2$s to your account to get the benefits of the premium WooCommerce features.
pl: Wygląda na to, że masz już konto WordPress: %1$s. %2$s do swojego konta, aby skorzystać z funkcji premium WooCommerce.

en: Sign In
pl: Zaloguj się

note: translators: 1. Checkmark. 2. Anchor tag link to WordPress.com
en: %1$s Success! You're connected to WordPress.com. %2$s.
pl: %1$s Udało się! Połączono z WordPress.com. %2$s.

en: Change
pl: Zmień

en: WordPress.com access token is missing.
pl: Brak tokena dostępu WordPress.com.

en: View More
pl: Wyświetl więcej

en: Error retreiving extension data. Please try again.
pl: Podczas odzyskiwania danych rozszerzenia wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: Extension slug not found in list of available plugins.
pl: Slug rozszerzenia nie został znaleziony na liście dostępnych wtyczek.

note: Translators: 1. The name of the extension. 2. Link to the plugins page.
en: %1$s was installed but encountered an error during activation. Manually activate the plugin on the %2$s.
pl: %1$s — zainstalowano, ale podczas aktywacji wystąpił błąd. Aktywuj wtyczkę ręcznie na %2$s.

en: plugins page
pl: stronie wtyczek

note: translators: Name of the disallowed plugin
en: %s is not allowed on our system. It has been automatically deactivated.
pl: Wtyczka %s jest niedozwolona w naszym systemie. Została automatycznie wyłączona.

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: This plugin is not allowed on our system due to performance, security, or compatibility concerns. Please contact support with any questions.
pl: Ta wtyczka nie jest dozwolona w naszym systemie ze względu na problemy z działaniem, bezpieczeństwem lub zgodnością. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Cache cleared
pl: Pamięć podręczna wyczyszczona

note: translators: Title of alert in bold
en: %s Your domain cannot be changed here.
pl:   %s Nie można tu zmienić domeny.

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Change domain
pl: Zmień domenę

note: translators: Title of alert in bold
en: %s This is your staging site and the domain cannot be changed.
pl: %s Jest to witryna testowa i nie można zmienić jej domeny.

en: Debugger - Safe Mode
pl: Debuger – tryb awaryjny

en: Themes
pl: Motywy

en: Safe mode
pl: Tryb awaryjny

note: translators: total number of themes installed.
en: Installed (%d)
pl: Zainstalowane (%d)

en: Select one
pl: Wybierz jedną

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywna

en: Preview
pl: Podgląd

en: No active plugins.
pl: Brak aktywnych wtyczek.

en: No inactive plugins.
pl: Brak nieaktywnych wtyczek.

en: We were unable to log you in automatically. Please enter your WordPress username and password.
pl: Nie udało nam się zalogować Cię automatycznie. Podaj nazwę użytkownika i hasło do WordPressa.

note: translators: 1: Current domain. 2: Domain name change URL.
en: <strong>Note:</strong> You're using the temporary domain <strong>%1$s</strong>. <a href="%2$s" target="_blank">Change domain</a>
pl: <strong>Uwaga:</strong> używasz domeny tymczasowej <strong>%1$s</strong>. <a href="%2$s" target="_blank">Zmień domenę</a>

note: translators: 1: "Note:" wrapped in strong tags
en: %s This is your staging site and it cannot be indexed by search engines.
pl: %s To witryna testowa, której nie mogą indeksować wyszukiwarki.

note: translators: 1: "Note:" wrapped in strong tags
en: %s Your site is using a temporary domain that cannot be indexed by search engines.
pl: %s Twoja witryna używa domeny tymczasowej, której nie mogą indeksować wyszukiwarki.

en: Every Fifteen Minutes
pl: Co 15 minut

en: This is already included as a must-use plugin on your site and is required for backups and other important hosting platform benefits to function properly. It cannot be removed or deactivated. It should not be installed as a normal plugin and will be automatically removed if uploaded manually.
pl: Ta wtyczka jest już uwzględniona jako obowiązkowa wtyczka w Twojej witrynie i jest wymagana do zapewnienia poprawnego działania kopii zapasowych i innych ważnych funkcji platformy hostingu. Nie można jej usunąć ani dezaktywować. Nie należy jej instalować jako normalnej wtyczki. Wtyczka zostanie usunięta automatycznie w przypadku ręcznego przesłania.

note: translators: 2. singular post type name (e.g. page), 1. post title
en: Beaver Builder %2$s "%1$s" drafted
pl: Beaver Builder %2$s „%1$s” — wersja robocza

note: translators: 2. singular post type name (e.g. page), 1. post title
en: Beaver Builder %2$s "%1$s" discarded
pl: Beaver Builder %2$s „%1$s” — odrzucono

en: Background Attachment
pl: Zaczepienie tła

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obraz w tle

en: Background Position
pl: Pozycja tła

en: Background Repeat
pl: Powtarzanie tła

en: Base Color Scheme
pl: Podstawowy schemat kolorystyczny

en: Header and Sidebar Background Color
pl: Kolor tła nagłówka i panelu bocznego

en: Header Image
pl: Obrazek nagłówka

en: Display Site Title and Tagline
pl: Wyświetl tytuł i opis witryny

en: Header Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka

en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Main Text Color
pl: Kolor tekstu głównego

en: Page Background Color
pl: Kolor tła strony

en: Secondary Text Color
pl: Kolor tekstu dodatkowego

en: Header and Sidebar Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka i panelu bocznego

note: translators: 1. Option name, 2. Theme name
en: "%1$s" updated for the %2$s theme
pl: „%1$s” zaktualizowano na potrzeby motywu %2$s

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: Tagline
pl: Slogan

en: Posts page
pl: Strona z wpisami

en: Front page
pl: Strona główna

en: Front page displays
pl: Strona główna wyświetla

en: Site Icon
pl: Ikona witryny

en: Site Language
pl: Język witryny

note: translators: Option name
en: "%s" option updated
pl: Opcja „%s” zaktualizowana

note: translators: Plugin name
en: "%s" plugin activated
pl: Wtyczka „%s” włączona

note: translators: Plugin name
en: "%s" plugin activated network wide
pl: Wtyczka „%s” włączona w całej sieci

note: translators: Plugin name
en: "%s" plugin deactivated
pl: Wtyczka „%s” wyłączona

note: translators: Plugin name
en: "%s" plugin deactivated network wide
pl: Wtyczka „%s” wyłączona w całej sieci

note: translators: Plugin name
en: "%s" plugin deleted
pl: Wtyczka „%s” usunięta

note: translators: Plugin name
en: "%s" plugin installed
pl: Wtyczka „%s” zainstalowana

note: translators: 1: Plugin name, 2: New plugin version
en: "%1$s" plugin updated to %2$s
pl: Wtyczka „%1$s” zaktualizowana do %2$s

note: translators: 1: Plugin name, 2: Old plugin version, 3: New plugin version
en: "%1$s" plugin updated from %2$s to %3$s
pl: Wtyczka „%1$s” zaktualizowana z %2$sdo %3$s

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s updated
pl: „%1$s” %2$s — zaktualizowano

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s created
pl: „%1$s” %2$s — utworzono

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s restored from trash
pl: „%1$s” %2$s — przywrócono z kosza

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s unpublished
pl: „%1$s” %2$s — cofnięto publikację

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s drafted
pl: „%1$s” %2$s — sporządzono szkic

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s pending review
pl: „%1$s” %2$s — oczekuje na przegląd

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name, 3: Scheduled post date
en: "%1$s" %2$s scheduled for %3$s
pl: „%1$s” %2$s — zaplanowano na %3$s

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" scheduled %2$s published
pl: „%1$s” — zaplanowano %2$s — opublikowano

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s published
pl: „%1$s” %2$s — opublikowano

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s privately published
pl: „%1$s” %2$s — opublikowano jako prywatne

note: translators: 1: Post title, 2: Post type singular name
en: "%1$s" %2$s trashed
pl: „%1$s” %2$s — przeniesiono do kosza

note: translators: Theme name.
en: "%s" theme activated
pl: Motyw „%s” włączony

note: translators: Theme name.
en: "%s" theme installed
pl: Zainstalowano motyw „%s”

note: translators: 1: Theme name, 2: New theme version
en: "%1$s" theme updated to %2$s
pl: Motyw „%1$s” zaktualizowany do %2$s

note: translators: 1: Theme name, 2: Old theme version, 3: New theme version
en: "%1$s" theme updated from %2$s to %3$s
pl: Motyw „%1$s” zaktualizowany z %2$s do %3$s

note: translators: 1. User display name, 2. User role
en: %1$s's user account deleted (%2$s)
pl: Konto użytkownika %1$s usunięte (%2$s)

note: translators: User display name
en: %s's user profile updated
pl: Konto użytkownika %s zaktualizowane

note: translators: 1: User display name, 2: Old role, 3: New role
en: %1$s's role changed from %2$s to %3$s
pl: Rola użytkownika %1$s zmieniona z %2$s na %3$s

note: translators: User display name
en: %s logged in
pl: Użytkownik %s zalogował się

note: translators: User display name
en: %s logged out
pl: Użytkownik %s wylogował się

note: translators: User display name
en: %s requested a password reset
pl: Użytkownik %s poprosił o zresetowanie hasła

note: translators: User display name
en: %s's password reset
pl: Resetowanie hasła użytkownika %s

en: Post
pl: Opublikuj

en: Note: This is a staging site.
pl: Uwaga: To witryna testowa

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: System Plugin
pl: Wtyczka systemu

[ctx: The name of our company blog found at https://www.godaddy.com/garage]
en: GoDaddy Garage
pl: Garaż GoDaddy

[ctx: plugin]
en: Active
pl: Aktywne
